Buďte vítáni ve fóru KOUPÍM - PRODÁM!

Zde můžete zadat svůj jednorázový nekomerční inzerát na knihařský materiál, nářadí, stroj či příbuznou službu,. Vyhledávání se děje pomocí jména inzerátu a štítků (nabídka, poptávka, atd). Kromě názvu inzerátu můžete vkládat text popisu, kontakty pro zájemce a obrázky.

Pro použití inzerce musíte být přihlášeni na horní liště. Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se.

1

Poptávka umělecké knižní vazby - kniha Kacířův kancionál

Jana Kubištová
04.03.19 19:54 1 144 zobrazení

Vážení a milí knihaři,

jsem spoluautorkou multimediálního projektu hudební knihy Kacířův kancionál a ráda bych věnovala její unikátní vazbu těm, kdo se na tomto projektu podíleli - inkognito, má to být můj osobní dárek pro ně.(O záměru nikdo z nich neví, proto prosím o diskrétnost.) Poptávám několik zcela unikátních vazeb stejné knihy, které by vystihovaly knihu jako takovou. Už z názvu je zřejmé, že se sice jedná o vážné téma, ale zpracované s humorem a nadsázkou, syrově, bez soucitu vůči pokrytectví a establishmentu.  Kniha se v současné době tiskne a k dispozici budou sešité, nezaklihované / neslepené knižní bloky.  Co poptávám, je vazba, unikátní obálka a ideálně též obal na knihu.  Kniha samotná je, myslím, velice krásná, autorem kreseb je nesmírně talentovaný kreslíř a tatér a autorem textů písní, k nimž se ilustrace vztahují, frontman cross-overové kapely Insania. Autorkou koncepce a stylizovaných dialogů složených z domnělých i skutečných citátů různých historických osobností i ztroskotanců komentujících témata nadnesená texty, jsem já. Jde o amatérský projekt, který vznikl z vášně k hudbě temného ražení, a tedy hledám někoho, kdo je stejné vášně ve zpracování knihy schopen. Vaše fórum mi bylo doporučeno prostřednictvím vaší milé a ochotné kolegyně paní Vojtíškové a pana Staši osobně. Paní  Vojtíšková je zároveň prvním, kdo tuto výzvu přijal. Doufám, že se najdou i další, koho Kacířův kancionál zaujme a dokáže vystihnout jeho podstatu. Hledám nyní ty z vás, kdo jsou schopni poměrně rychlé akce:  do konce dubna bych ráda měla v ruce dárky pro všechny spolutvůrce.  Mé hledání ideálního ztvárnění ale neustane ani po tomto datu, pokud nedostanu do ruky to, co mi promluví z duše.  Pár krásných zpracování bych si ráda objednala i do své sbírky, na ty je času dost. Předesílám, že Kacířův kancionál není žádná satanistická záležitost plná prázdné symboliky, ale věc ostrá jako břitva, a to je přesně look knihy, který hledám - společně s bravurním řemeslem, originalitou a nápadem. Více o knize najdete na webu kaciruvkancional.cz (web budeme předělávat, nenechte se odradit jeho chaotickým vzhledem) a na požádání u mne.  Kontakt:   Jana Kubištová, email: jana-kubistova@seznam.cz, tel: 724 009 882.  Budu ráda, když se mi ozvete, hlavně Ti z vás, kdo se neštítíte světa tvrdé hudby a temných zákoutí lidské povahy :) Platím hotově, bez řečí a bez problémů a za vaše názory budu ráda v každém případě. Děkuji za zvážení a všem přeji hodně inspirace a zdaru ve vašem krásném řemesle! 

Přidat komentář

Odběr zpráv o aktivitě

O tomto fóru

Prodám, koupím, nabízím, potřebuji, vím kde sehnat, ...

Vše, co se týká jednorázové výměny strojů, materiálu, služeb, ať za peníze nebo zadarmo.

V žádném případě se  nejedná o marketingový kanál pro komerční reklamu, takové příspěvky budou smazány.

Členové SČK své komerční nabídky služeb a díla mohou dát do sekce "Nabízíme" na našem webu.
Přečíst pravidla

Tato otázka

9 Odběratel(é)

Přehled

Vytvořeno 04.03.19 19:54
Zobrazeno: 1144 x
Upraveno: 02.08.19 10:39