Buďte vítáni ve fóru KOUPÍM - PRODÁM!

Zde můžete zadat svůj jednorázový nekomerční inzerát na knihařský materiál, nářadí, stroj či příbuznou službu,. Vyhledávání se děje pomocí jména inzerátu a štítků (nabídka, poptávka, atd). Kromě názvu inzerátu můžete vkládat text popisu, kontakty pro zájemce a obrázky.

Pro použití inzerce musíte být přihlášeni na horní liště. Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se.

0

Sháním malou ruční bigovačku

Anna Zet
16.12.22 13:30 752 zobrazení

Dobrý den knihařky a knihaři, sháním ruční bigovačku typu Grafotechna R40, nebo podobné. Stejně tak uvítám tipy a zkušenosti s novými kancelářskými bigovačkami - jsou použitelné v knihařské praxi? Nejraději mám staré, poctivé stroje, ale bigovačka se mi zatím nepodařila najít a tak uvažuji i o téhle variantě ( https://www.google.com/search?q=bigovac%C3%AD+stroj&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiz3e-qkf77AhVETUEAHe8ABcwQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1707&bih=802&dpr=1.13 ). Děkuji za odpovědi, řemeslu zdar!


1

Dobrý den, máte pravdu, staré stroje jsou nejlepší,  protože vydrží. Hledejte dál, chvíli to trvá, než seženete co potřebujete. Pokud máte dost místa, tak se dá sehnat stará fortelní se stolem. Tuším, že jí mají stále Novákovi, taky tady inzerují. Seq. 


Vaše odpověď


1
Prodává Eduard Muller  ,Lovosice, tel 730 196 209.Více na sbazaru.


Vaše odpověď


0

Koukám, ta co vám utekla tu mám a už jsem jí pěkně zdevastovala a pořád pracuje. Takovou shánějte !!!

Kdyby byly dvě , tak Hedvika Kružíková shání taky. seq. 


Vaše odpověď


0
Marian Golej
18.01.23 9:42
 


Vaše odpověď


0
Marian Golej
18.01.23 9:41
 


Vaše odpověď


0
Marian Golej
18.01.23 9:40

Dobrý deň pani Anna,

mal by som pre vás jednu ponuku jednej mojej bigovačky/ohýbačky kvalitnej staršej výroby, cca 1910-1918, pretože Grafotechnu neviem zatiaľ v dielni nájsť ;D. Je na ručný pohon, ale dá sa prerobiť aj na motorový. Stroj bol kompletne rozobraný, prečistený a nastavený. Výhoda je, že na nej spracujete aj lepenku hrubú do 2mm čo sa hodí pri výrobe rôznych dosiek alebo krabičiek, kedy netreba pracne narezávať a v ohybe sa materiál neoslabí. Pracovná šírka je 50 cm. Ak by ste mala záujem tak mi napíšte (+421 919 292 296, neritic@gmail.com)

S pozdravom

Marián Golej



Vaše odpověď


0
Anna Zet
07.01.23 12:02

Dobrý den paní Sequensová a paní Slunečková Surá. Moc děkuji za radu, povzbuzení a doporučení. Bohužel, i když jsem reagovala hned po přečtení příspěvku (ani ne do hodiny), tak mě předběhli dva zájemci. I knihařina může být jak vidno velmi dravá :) Budu hledat dále a prosím kohokoli kdo by o nějaké další bigovačce věděl, určitě dejte vědět... Moc děkuji, bigovačkám sláva!


Vaše odpověď

Přidat komentář

Odběr zpráv o aktivitě

O tomto fóru

Prodám, koupím, nabízím, potřebuji, vím kde sehnat, ...

Vše, co se týká jednorázové výměny strojů, materiálu, služeb, ať za peníze nebo zadarmo.

V žádném případě se  nejedná o marketingový kanál pro komerční reklamu, takové příspěvky budou smazány.

Členové SČK své komerční nabídky služeb a díla mohou dát do sekce "Nabízíme" na našem webu.
Přečíst pravidla

Tato otázka

31 Odběratel(é)

Přehled

Vytvořeno 16.12.22 13:30
Zobrazeno: 752 x
Upraveno: 15.02.23 11:41