Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

Kde na knihari.cz najdu přihlášku ke členství a stanovy SČK?

Marek Staša
07.07.19 18:06 649 zobrazení

Přihlášku  a stanovy ve formátu PDF najdete mezi veřejnými dokumenty zde.

Modré tlačítko zvětší zobrazení. 

Můžete ji stáhnout a vytisknout pomocí tlačítka

Rychlý přístup k dokumentům je z paty stránky vlevo dole.

Vaše odpověď

Pokuste se odpovídat jasně. Pokud jste chtěli jen komentovat předchozí odpovědi, použijte tlačítko Komentář, které má charakter faktické připomínky. Svoje odpovědi můžete kdykoliv zrevidovat. - není tedy nutné odpovídat na tu samou otázku dvakrát. Nezapomeňte také ohodnotit odpověď - pomůže to vyhodnotit ty nejužitečnější otázky a odpovědi!

Odběr zpráv o aktivitě

O tomto fóru

Máte-li nějaký problém s webem nebo prostě potřebujete vědět, jak něco udělat nebo něco najít, podívejte se sem. Když to nenajdete, zeptejte se.
Zrovna tak je zde místo pro vaše postřehy, návrhy, nápady a objevené chyby na tomto webu i celého informačního systému. Jen je třeba mít na paměti, že toto fórum je veřejně přístupné. Proto vše, co nemá být veřejně přístupné, řešte prosím pomocí interních zpráv (přístupné pouze pro členy). A to buď kanál "Web a IT" nebo přímou zprávu administrátorovi. Ostatní mohou použít email administrator@knihari.cz. Témata týkající se přihlašování a bezpečnosti obecně řešte, prosím, výhradně přímo s administrátorem (přímou zprávou nebo emailem).
Přečíst pravidla

Tato otázka

4 Odběratel(é)

Přehled

Vytvořeno 07.07.19 18:06
Zobrazeno: 649 x
Upraveno: 04.01.22 10:08